Medewerkers

Kantoor Barneveld:

Steven van Westreenen
Directeur /Adviseur milieu en
ruimtelijke ontwikkeling
(06)50280015
westreenen@vanwestreenen.nl
Thirsa van Veldhuisen
Secretaresse
veldhuisen@vanwestreenen.nl
Marcel Man
Algemeen manager
(06)13550188
man@vanwestreenen.nl
Miranda Tinholt
Secretaresse
tinholt@vanwestreenen.nl
Sjaak van Schaik
Adviseur milieu en
ruimtelijke ontwikkeling
(06)21214136

schaik@vanwestreenen.nl
Linda Boon
Adviseur milieu en
ruimtelijke ontwikkeling
(06)82500790

boon@vanwestreenen.nl
Ester Haalboom
Adviseur ruimtelijke
ontwikkeling en milieu
(06)30429886

haalboom@vanwestreenen.nl
Gert-jan Nap
Adviseur milieu en
ruimtelijke ontwikkeling
(06)23183517

nap@vanwestreenen.nl
Adri-Piet Stam
Adviseur ruimtelijke
ontwikkeling en milieu

(06)30303691

stam@vanwestreenen.nl
Bernadette Altena
Adviseur ruimtelijke
ontwikkeling en milieu

(06)82846079
altena@vanwestreenen.nl
Anita te Riele
Adviseur ruimtelijke
ontwikkeling en milieu
(06)82843073
riele@vanwestreenen.nl
Albert van Deelen
Bouwkundig adviseur
(06)27861006

deelen@vanwestreenen.nl
Theo van den Brink
Bouwkundig adviseur
(06)21586307

brink@vanwestreenen.nl
Stefan Koudijs
Bouwkundig adviseur
(06)82837890

koudijs@vanwestreenen.nl
Henk Roelofsen
Bouwkundig adviseur
(06)12796514

roelofsen@vanwestreenen.nl
Claudia Schiphorst
Adviseur milieu en
ruimtelijke ontwikkeling
(06)82840186
schiphorst@vanwestreenen.nl

Kantoor Lichtenvoorde:

Barry Wopereis
Vestigingsmanager / Adviseur milieu
en
ruimtelijke ontwikkeling
(06)21586306
wopereis@vanwestreenen.nl

Wieteke Schotsman
Adviseur ruimtelijke ontwikkeling en
milieu
(06)13343182
schotsman@vanwestreenen.nl

Huub Bruggink
Adviseur milieu en
ruimtelijke ontwikkeling
(06)46393301
bruggink@vanwestreenen.nl

Edwin Gierkink
Bouwkundig adviseur

(06)10781175
gierkink@vanwestreenen.nl

Arjan Versteeg
Bouwkundig adviseur

(06)21547843
versteeg@vanwestreenen.nl

Stefan ten Pierik
Adviseur milieu en
ruimtelijke ontwikkeling
(06)23044534
versteeg@vanwestreenen.nl

Hans Gerrits
Bouwkundig adviseur
(06)51541814

gerrits@vanwestreenen.nl
Bernard Jansen
Adviseur milieu en
ruimtelijke ontwikkeling
(06)13304396

bjansen@vanwestreenen.nl

Nieuws
Meer nieuws